Kategori:
Durum:
İl:
İlçe:
Fiyat Aralığı  
İlan No:
LiveZilla Live Help

Aenean sagittis nulla et risus faucibus porta ac quis arcu. Proin eget nibh tellus. Aenean sem justo, luctus quis blandit vitae, scelerisque ac arcu.
» Devamı


Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Curabitur quis felis dui. Donec dolor nulla, posuere ut semper vel, rhoncus et sapien
» Devamı


Bostanlı Emlak Hakkında

Firmamız 35 yıldır emlak alım, satım, danışmanlık, ve müşavirlik hizmetlerini kesintisiz olarak sürdürmektedir. Gayrimenkulün alımında, satımında ve kiralanmasında reel değerler üzerinden pazarlama yapılması firmamızın vazgeçilmez ilkelerinden birisidir . Bostanlı Emlak Ltd. Şti. pazarlamasını yaptığı gayrimenkullerin satış öncesi ve sonrası hukuksal olayların çözümlenmesinde, paranın yatırım olarak gayrimenkulde değerlenmesinde ve ihtiyaca uygun gayrimenkullerin bulunmasında yılların bilgi ve deneyimiyle yasal ve ulusal anlamda hizmetler sunmaktadır. Firma kurucusu Mevlüt Kayaoğlu 1998-2003 yıllarında İzmir Emlak Müşavirleri Derneği Başkanlığı yapmıştır.Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi İş İdaresi mezunudur.Yüksek Lisansını İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü, Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi mezunudur.